Alvin Kamara kouří Robby Andersona, Ninersova markýza Goodwinová zvítězila v inauguračním závodě o 1 milion dolarů, 40 yardů zlata a je označována za nejrychlejšího hráče profesionálního fotbalu

Getty Image

Kdo je nejrychlejší muž v NFL? Na to je docela těžké odpovědět, ale v sobotu si někteří nejrychlejší hráči NFL hráli navzájem bok po boku v rychlostní soutěži ve formátu závorky a snažili se zajet nejrychlejší 40-yardovou pomlčku. Událost byla vysílána na PPV a vítěz získal 1 milion dolarů.

Událost se rychle rozběhla, když široký přijímač Jets Robby Anderson vyrazil proti Svatým, kteří utíkali zpět Alvin Kamara. Bohužel pro Kamaru neměl proti Andersonovi šanci.

Ve stejném kole byl Panthers Donte Jackson připnut proti Vikings cornerback Trae Waynesovi a vyhrál poté, co Waynes na začátku závodu sklouzl.

Nakonec to byl bývalý atletický atlet olympionik a široký přijímač 49ers Maqrquise Goodwin vyhrál cenu 1 milion dolarů, když porazil Jacksona v posledním nočním závodě.

Stojí za zmínku, že Ted Ginn Jr a Dominique Rodgers-Cromartie se na poslední chvíli neobjevili bez vysvětlení.

Akce byla celkově zábavná a doufám, že přijdou na obchodní koncept, který funguje, protože si nejsem jistý, že lidé v budoucnu zaplatí 40 $ za sledování závodů fotbalistů proti sobě, ale určitě je tu něco, na co se oplatí navázat